Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü konusu eminim ki oldukça ses getirmiş bir bağlama büyüsüdür. Çünkü gerçekten aşk büyüsü ile alakalı oldukça yanlış bilgiler verilmektedir. İnternette günümüzde oluşan kirlilik, bu yanlışın süre gelmesini de kolaylaştırmaktadır. Aşk büyüsünü ana hatlarıyla basit bir dille ifade etmeye çalışalım. Öncelikle aşk büyüsü nün yapılış amacına göre ikiye ayrıldığını biliyoruz. Şöyle bir düşündüğünüzde de hayatınızda kötü giden meselelerde aşk büyüsü mü yapıldı bize acaba deriz. Birde çılgınlar gibi aşık olunduğunda da aşk büyüsü ile ilgili iddialarımız ortaya çıkar.

Bundan da anlamamız gereken en büyük olay şudur;

  • Aşk ve sevgi için yapılan aşk büyüsü
  • Şer ve bela vermek için yapılan aşk büyüsü

Aşk ve sevgi için yapılan aşk büyüsüne biz kısaca ak büyü, şer ve bela için yapılan aşk büyüsüne de kısaca kara büyü kategorisinde sınıflandırmamız en doğru yoldur.

Aşk büyüsünde birde sadece aşkların yaptığı düşünülebilir fakat bir aşk büyüsünü ehli medyum hocalardan her biri yapabilir. Yapabilmesinde ki şart ise; gerçek anlamda yeterliliği kavuşmuş ehli bir medyum hoca olabilmesidir. Aşk büyüsünün yapımı kadar aşk büyüsünü bozmakta çok iyi bir uzmanlık gerektirir . büyüyü bozan medyum hoca bu büyünün ana kuralını çok iyi bilmesi gerektiği gibi oldukça kendinden emin bir kişi olmalıdır.